Нанопластика волосся 

Гарне й доглянуте волосся - мрія будь-якої дівчини.

З появою в нашому житті фенів, плойок, прасок та інших приладів для укладок, безумовно, стало легше і цікавіше змінювати образи і перевтілюватися в залежності від випадку і настрою, але в той же час, частий вплив високих температур дуже згубний для нашого волосся. Саме тому зараз так складно знайти ту саму дівчинку, яка була б на 100% задоволена станом свого волосся.

JUSTK пропонує відмінне рішення, яке подарує красу твоєму волоссю і дозволить більше не втрачати його якість, радикально скоротивши кількість застосувань плойки для його укладання.

Процедура нанопластики від JUSTK - це ідеальний баланс між красою і здоров'ям твоїх локонів. 

Давай разом розберемося, що собою представляє ця процедура, кому вона підійде і які проблеми вона вирішить.

Почнемо з самого головного: що таке нанопластика і чим вона відрізняється від інших видів процедур для відновлення волосся?

Нанопластика - це новітній спосіб упорядкування неслухняного волосся, його вирівнювання і відновлення. Ця процедура отримала свою назву завдяки дрібним часткам активних речовин, які проникають глибоко в стрижень волосини, діючи на молекулярному рівні. Наночастинки легше і глибше проникають в структуру волосся, захищаючи його по всій довжині.

Принципова відмінність від попередніх формул лікування волосся полягає в повній відсутності формальдегіду і наявності натуральних інгредієнтів в складі препарату, таких як:

● гідролізірованний кератин - має здатність легко вбудовуватися в структуру волосини в місці пошкодження

● соєвий гліцин - сприяє зволоженню, поліпшенню обмінних процесів в клітинах і ефективно захищає волосся від УФ-променів

● 9 олій які містять важливі амінокислоти, жирні кислоти, вітаміни, мікро- і макроелементи, які подбають про сліпучий блиск твого волосся: олія авокадо, горіха макадамії, соєвих бобів, соняшника, мигдалю, пшениці, винограду, кокоса і олія жожоба. 

Саме завдяки натуральності складу, нанопластика вирізняється низькою алергенністю, відсутністю випарів і неприємного запаху при проведенні процедури. Важливою відмінністю є і той факт, що формула засобу для проведення процедури нанопластики від JUSTK безпечна і для клієнта, і для майстра.

Давай визначимо разом, чи необхідна твоєму волоссю дана процедура?

Радимо якнайшвидше пройти її, якщо твоє волосся:

-  сухе, посічене і пористе від природи

- неслухняне, тонке, ламке й тьмяне 

- завивається від природи

- схильне до жирності

Вже після першої процедури волосся гладеньке, м'яке і блискуче, тому що стрижень волосини насичується, а брак кератину відновлюється. Відбувається справжня магія: волосся розгладжується, сухі пасма буквально оживають, наповнюються здоровим блиском і тішать тебе своєю красою.

А зараз найцікавіше: як же проводиться процедура нанопластики?

Процедуру нанопластики волосся від JUSTK зможе провести як майстер початківець, так і досвідчений професіонал.

Крок 1. Очишення волосся з використанням шампуню для глибокого очищення  JUSTK KERATIN PURIFYING SHAMPOO. 

Вимити волосся 2 рази, застосовуючи шампунь для максимального очищення волосся до характерного скрипу. Формула шампуню не містить SLS і SLES, тому рекомендуємо спінити шампунь з невеликим додаванням холодної води. Після шампуню НЕ наносити бальзами та кондиціонери!

Крок 2. Видалення зайвої вологи за допомогою рушника.

Промокнути волосся рушником не більше 1-2 разів, залишаючи волосся достатньо вологим для полегшення процесу нанесення засобу по всій поверхні волосся.  

Крок 3. Поділ волосся на зони.

Для зручності проведення процедури розділити волосся на чотири частини: дві частини зверху і дві - в нижній частині голови.

Крок 4. Нанесення професійного засобу MAXIMUM SMOOTHING KERATIN TREATMENT.

А ось тепер починається магія красивого волосся! Відміряйте необхідну кількість засобу з урахуванням середньої витрати 30 мл на середню довжину волосся і нанесіть починаючи з потиличної частини голови у напрямку до верхньої частини, відступаючи від коренів на 1 - 2 см. Проробляти пасмо за пасмом шириною приблизно 1 см, добре прочісуючи засіб на волоссі гребінцем з дрібними зубцями від коренів до кінчиків, розподіляючи його по всій поверхні і прибираючи надлишки засобу з волосся. Важливо не перенаситити волосся!

Крок 5. Витримка препарату.

Але щоб магія подіяла, потрібен час. А саме - 20 хвилин з обгорнутим в косметичну плівку волоссям. За цей час ти встигнеш попити кави і поговорити з подружкою, а наночастинки засобу MAXIMUM SMOOTHING KERATIN TREATMENT проникнуть вглиб волосся і активно відновлять його.

Крок 6. Змивання надлишку засобу. 

Промити теплою водою волосся, щоб змити надлишок засобу.  Цього разу шампунь не потрібен. Нанести кондиціонер KERATIN DAILY CARE CONDITIONER і змити без витримки на волоссі.

Крок 7 . Сушка феном.

Повністю висушити волосся (на 100%), використовуючи фен і круглу щітку з керамічним покриттям, щоб досягти максимальної гладкості, для ідеального ковзання прасочки.

Крок 8. Застосування прасочки.

Перед закінченням процедури, важливо пройтися по волоссю прасочкою, щоб "запечатати" препарат всередині волосся, ретельно закриваючи кутикулу. 

Обрати необхідну температуру керуючись станом волосся:

- для натурального або жорсткого волосся 230 ° С;

- для нормального або фарбованого волосся 210 ° С;

- для тонкого і ослабленого волосся 190 ° С.

Розгладити волосся, розділивши та відокремивши його для зручності на 4 зони. Починати з потиличної частини голови, переходячи на її верхню частину, опрацьовуючи тонкими прядками до 1 см 5-7 разів кожну.

Крок 9.  Завершальний етап.

Нанести декілька крапель сироватки або олії на долоні, розтерти і розподілити по довжині волосся.

Готово! Нанопластика значно перетворює волосся: воно стає блискучим, слухняним, наповненим здоров'ям і силою зсередини. Процедура триває всього 2,5 години, а эфект буде тішити від 1 до 3 місяців.

!!!Обов'язково доглядати за волоссям після процедури із застосуванням виключно безсульфатного шампуню на основі кератину та живильного і зволожуючого кондиціонеру на основі кератину для перешкоджання передчасному вимиванню препарату з волосся та збереженню більш тривалого результату!!!  

В нашому бренді це : 

- безсульфатний шампунь на основі кератину JUSTK KERATIN DAILY CARE SHAMPOO SLS&SLES/NaCl FREE 

-  живильний і зволожуючий кондиціонер на основі кератину KERATIN DAILY CARE CONDITIONER

Кондиціонер витрумувати на волоссі 5-7 хвилин.

Кондиционер выдерживайте на волосах 5-7 минут.


Нанопластика волосся: кератинове випрямлення без формальдегіду!