Молекулярне відновлення і реконструкція волосся


У прагненні до краси ми постійно піддаємо волосся десяткам процедур: завиваємо плойками і випрямляємо прасочками, затягуємо в тугі вузли і підсушуємо соляними спреями, знебарвлюємо, освітлюємо і знову фарбуємо. Впізнала себе?

Все це в тій чи іншій мірі призводить до сухості, підвищеної пористості, січіння, ламкості і навіть випадіння волосся.

JUSTK знає, як втілити мрії про здорове, ідеально красиве волосся в реальність! Ми не чарівники, ми просто взяли все найкраще з останніх напрацювань учених і створили той самий препарат, який повертає пошкодженому волоссю здоров'я, силу та блиск.

Отже, процедура молекулярного наповнення і ребілдингу структури волосся Cysteine ​​Curl Softening Smoothing Treatment від JUSTK.

Давай разом розберемося, в чому принципова відмінність молекулярного ребілдингу структури волосся JUSTK від інших процедур? 

 1. Цистеїн - як основний діючий компонент.

Як він працює:

Часті фарбування, освітлення, вплив високих температур і навіть УФ-промені призводять до руйнування дисульфідних зв'язків в структурі волосся - як результат, волосся стає сухим, крихким, тонким, ламкими, тьмяними, втрачаює еластичність і починає випадати.

Амінокислота цистеїн відновлює дисульфідні зв'язки, роблячи волосся міцним, структурно довершеним, здатним утримувати вологу, зберігати щільність і блиск.

Фактично молекулярний ребілдинг повертає назад всі руйнівні для волосся процеси, які ми запускаємо своїми руками, але не зупиняється на цьому, додатково ще і оздоровлює його. 

Науково доведено, що проникаючи вглиб волосся, цистеїн інтенсивно омолоджує волосся, покращує його якість, збільшує його густоту і діаметр волосин, запобігає і зупиняє його випадіння, має потужну антиоксидантну дію.

І це ще не все. 

2. Крім цистеїну, формула препарату містить ще 11 амінокислот для відновлення локонів по всій довжині і нормального росту волосся: аргінін, аспарагін, гліцин, аланін, серин, пролін, ізолейцин, валін, треонін, фенілаланін і гістидин.

Як вони працюють:  

Як злагоджена «ремонтна бригада», ці амінокислоти вбудовуються в структуру волосся, ефективно заповнюють порожнечі в ньому і регенерують пошкоджені ділянки. Простіше кажучи, вони сприяють формуванню кератину - білка, з якого на 97% і складається наше волосся - і заповнюють його «прогалини», що утворилися завдяки нашому активному впливу на волосся. 

Процедура молекулярного ребілдингу структури волосся від JUSTK відмінно підійде, якщо твоє волосся:

● сухе і зневоднене

● «порожнє» і пористе

● січеться і ламається

● сплутується і випадає

● втратило природній блиск

● піддавалося частому фарбуванню або впливу агресивних складів, таких як суперблонди, змивки, знебарвлюючі пудри, креми і пасти. 

Також рекомендуємо робити цю процедуру власницям хвилястого або неслухняного волосся, якщо хочеться уникнути небажаної пухнастості, пом'якшити і приборкати дуже кучеряві локони і запобігти їх сплутуванню. 

Переваги процедури молекулярного ребілдингу волосся:

1. Об'єднавши кращі наукові напрацювання з природними компонентами, JUSTK вдалося створити принципово нову формулу для регенерації волосся. Натуральні компоненти і відсутність формальдегіду в складі засобу забезпечують низьку алергенність і достатню безпечність.

2. Процедура вирізняється абсолютним комфортом як для клієнта, так і для майстра, так як відсутній неприємний запах і шкідливі випари. 

3. Відразу після процедури видно приголомшливий ефект: волосся стає щільним, блискучим, зменшується його ламкість, легко розчісується, збільшується прикореневій об'єм. Волосся оздоровлюється, припиняється його випадіння, пришвидшується його ріст.

4. Молекулярний ребілдинг можна поєднувати з такою процедурою, як нанопластика волосся, створюючи коктейлі, підбираючи відповідні пропорції в залежності від бажаного результату.


Як же проводиться процедура молекулярного наповнення?

Крок 1. Очишення волосся з використанням шампуню для глибокого очищення  JUSTK KERATIN PURIFYING SHAMPOO. 

Вимийте волосся 2 рази, застосовуючи шампунь для максимального очищення волосся до характерного скрипу. Формула шампуню не містить SLS і SLES, тому рекомендуємо спінити шампунь з невеликим додаванням холодної води. Після шампуню НЕ наносьте бальзами та кондиціонери!

Крок 2. Видалення зайвої вологи за допомогою рушника.

Промокніть волосся рушником не більше 1-2 разів, залишаючи волосся достатньо вологим для полегшення процесу нанесення засобу по всій поверхні волосся.  

Крок 3. Поділ волосся на зони.

Для зручності проведення процедури розділіть волосся на чотири частини: дві частини зверху і дві - в нижній частині голови.

Крок 4. Нанесення професійного засобу CYSTEINE CURL SOFTENING SMOOTHING TREATMENT.

Відміряйте необхідну кількість засобу з урахуванням середньої витрати 30 мл на середню довжину волосся. Починайте наносити засіб з нижньої частини голови у напрямку до верхньої частини, відступаючи від коренів на 1 - 2 см. Проробляйте пасмо за пасмом шириною приблизно 1 см, добре прочісуючи засіб на волоссі гребінцем з дрібними зубцями від коренів до кінчиків, розподіляючи його по всій поверхні і прибираючи надлишки засобу з волосся. Важливо не перенаситити волосся!

Крок 5. Експозиція засобу.

Для більш глибокого проникнення діючих компонентів, волосся обгорнути косметичною плівкою на 20 хвилин. 

Крок 6. Змивання надлишку препарату. 

Промийте теплою водою волосся, щоб змити надлишок засобу, так як за час витримки всередину кожної волосини потрапляє оптимальна кількість активних компонентів. Цього разу шампунь не потрібен. Нанесіть кондиціонер KERATIN DAILY CARE CONDITIONER і змийте без витримки на волоссі.

Крок 7 . Сушка феном.

Повністю висушіть волосся (на 100%), використовуючи фен і круглу щітку з керамічним покриттям, щоб досягти максимальної гладкості, для ідеального ковзання прасочки.

Крок 8. Застосування прасочки.

Перед закінченням процедури, важливо пройтися по волоссю прасочкою, щоб "запечатати" препарат всередині волосся, ретельно закриваючи кутикулу.

Оберіть необхідну температуру керуючись станом волосся:

для натурального або жорсткого волосся 210 ° С;

для нормального або фарбованого волосся 190 ° С;

для тонкого і ослабленого волосся 170 ° С.

Розгладьте праскою волосся, розділивши та відокремивши його для зручності на 4 зони. Починайте з потиличної частини голови, переходячи на її верхню частину, опрацьовуючи тонкими прядками до 1 см 5-7 разів кожну.

Нанесіть декілька крапель сироватки або олії на долоні, розітріть і розподіліть по довжині волосся.

У перші 12 годин після процедури препарат продовжує працювати в волоссі, тому мити волосся з шампунем і кондиціонером рекомендовано після закінчення цього періоду.

Для реанімації сильно пошкодженого волосся, наприклад, після агресивного блондування, може знадобитися курс з декількох процедур із періодичністю їх виконання кожні 3-5 тижнів. 

Після кожної наступної процедури спостерігається більш стійкий накопичувальний ефект. 

При правильному догляді результат зберігається від 1 місяця до 3!

!!!Рекомендуємо доглядати за волоссям після процедури із застосуванням виключно безсульфатних засобів по догляду за волоссям, які перешкоджатимуть передчасному вимиванню препарату з волосся та зберігатимуть результат більш тривалий час!!!

В нашому бренді це : 

- безсульфатний шампунь на основі кератину JUSTK KERATIN DAILY CARE SHAMPOO SLS&SLES/NaCl FREE 

-  живильний і зволожуючий кондиціонер на основі кератину KERATIN DAILY CARE CONDITIONER

Кондиціонер витрумуйте на волоссі 5-7 хвилин.


Інструкція по молекулярному відновленню структури волосся.Оформити замовлення